Põnev projektikohtumine täiskasvanuhariduse teemadel 

Üle pika aja oli meil rõõm võõrustada kolleege Lätist, Rootsist ja Leedust, et ühiselt arutleda täiskasvanuhariduse arenguid ja hübriidõpet.

Ajavahemikus 05.- 07.04.2022 toimus meie koolis Nordplus Adult projekti „Blended learning organisation and the methods in adult vocational education“ (projekti number NPAD-2021/10028) projektikohtumine. Lisaks Tallinna Polütehnikumile osalevad projektis: Riga State Technical School (projekti koordineeriv kool), Yrgo Göteborg Stad ning Kedainiai Vocational Educational Training Centre. 

Meie poolt osalesid projektikohtumisel projektijuht Ege Meister, energeetika ja automaatika erialaosakonna kutseõpetaja Andrei Rudz ning eesti keel teise keelena õpetaja Lea Kreinin.  

Vastuvõtva koolina andsime partnerkoolide projektijuhtidele ja õpetajatele ülevaate nii Tallinna Polütehnikumist kui ka Eesti haridussüsteemist üldiselt. Projektikohtumise laiem eesmärk oli arutleda hübriidõppe võimaluste ja probleemide üle, tutvustada seni tehtut partnerkoolide kolleegidele. Lisaks tehti ka vahekokkuvõte projekti tegevuste käigus valmivast hübriidõppe meetodite käsiraamatust. 

Hinnatud koolitaja ja õppedisainer Veronika Tuul pidas projketimeeskondadele väga huvitava loengu erinevatest digitaalõppe võimalustest ning platvormidest täiskasvanuõppes. 

Lisaks töistele kohtumistele tutvusid külalised Tallinna vanalinnaga ja väisasid kuuendat korda toimunud Tallinna Polütehnikumi Filmifestivali galaõhtut. 

Järgmine projektikohtumine leiab aset 27.- 29. september 2022 Rootsis.