Tulevased elektrivaldkonna spetsialistid väisasid elektrimessi Electricity 

21. aprillil oli teise kursuse automaatikutel võimalus osaleda Tallinna Kultuurikatlas toimunud Eesti suurimal elektrimessil Electricity. SLO AS-i poolt korraldatud messil olid kohal elektrivaldkonna suurimad tegijad, kes tutvustasid kõigile huvilistele oma uuemaid tooteid ning tehnilisi lahendusi.  

Õpperühmade AA-20 ja AV-20 õpilastel oli võimalus tutvuda messi eksponentide väljapanekutega, luua tuleviku tarbeks vajalikke kontakte, samuti osaleda põnevatel teadmisi ja oskusi avardavatel seminaridel, kus esitleti tulevikutrende ning räägiti uuematest tehnoloogiatest elektrivaldkonna-, tööstus- ja valguslahendustes. Messil toimusid ka erinevad töötoad, kus õpilased said harjutada elektrikilpide komplekteerimist, kasutades kaasaegseid tööriistu ning õppides vanematelt kolleegidelt uusi töövõtteid. Õpilasi saatsid õpetajad Andrei Rudz ja Natalia Popova.  

Vahelduseks tõsistele elektrijuttudele toimusid elektrimessil Electricity erinevad mängud ja võistlused.  Messiliste tuju hoidis üleval päevajuht ning kohalviibijad said kulunud energiat taastada tänavatoidu alal.