Trükitehnoloogia õpetajad Köitegaraažis õppimas 

Õpetajad Aivo Brenner ja Jelizaveta Tšuvpilo astusid 20. aprillil üheks päevaks õpilaste kingadesse ning panid oma käelised oskused proovile ARSi Kunstilinnakus asuvas Köitegaraaži töötoas, kus neil tuli käsitsi, kasutades niiti ja nõela, valmis õmmelda väike raamat. Köitegaraaž tegeleb erinevate käsitööprojektidega, millest suurema osa moodustabki raamatute ja märkmike käsitsi köitmine, kasutades selleks erinevaid tehnikaid ja materjale.  

Näputööd tehes ja Köitegaraaži meistri Rünno Kulveriga juttu ajades tekkis õpetajatel palju erinevaid ideid, kuidas trükiste järeltöötluse tunde põnevamaks muuta, kutsudes sealseid meistreid meile meistriklasse ja õpitubasid läbi viima.  

Köitegaraaži poolt pakutavad töötoad loovad uusi võimalusi õpilaste käeliste tegevuste arendamiseks, mis on ennekõike väärtuslik ja hinnaline lisaoskus pakendite kujundamise ning prototüüpide valmistamise juures. Printmeedia valdkonnas on just pakendite tootmine ja disainimine üks kiiremini arenevatest sektoritest üle terve maailmas, samas käib sellega kaasas väga palju erinevaid tehnikaid, tehnoloogiaid ning eripalgelisi materjale.